Marketing Internetowy w Praktyce

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować salę bankietową?

Decydując się na salę bankietową na wesele lub jakikolwiek event należy bezwzględnie potraktować jej rezerwację priorytetowo. Bardzo często zdarza się, że sale bankietowe w sezonie letnim są okupowane, a niekiedy najbliższe wolne terminy są dostępne lata do przodu. Wczesna rezerwacja pozwala bez większych trudów zorganizować sobie potrzebną przestrzeń, co znacząco ułatwi nam działanie.

Na co zwracać szczególną uwagę?

Przede wszystkim, kwestia płatności i zaliczki. Powszechnie jest przyjęte, że sala bankietowa w Łodzi jest rezerwowana wraz z wpłaceniem określonej zaliczki. Niekiedy zdarza się, że gospodarze życzą sobie opłaty za całość wynajmu już w momencie wynajmowania. Na taką praktykę nie powinniśmy się godzić – tylko dobre firmy zajmujące się wynajmem sali bankietowych nie żądają płatności całości kwoty przy rezerwacji.
Powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy rezerwując danego rodzaju salę bankietową mamy możliwość samodzielnej organizacji cateringu, czy też wynajem sali związany jest z bezwzględną koniecznością korzystania z usług cateringowych firm weselnych.
Pamiętać należy również o wielkości sali – gdy dostawca usług na bazie swoich doświadczeń określa ilość gości, których można pomieścić w Sali, to absolutnie nie starajmy się przekraczać tej liczby. W końcu trzeba na Sali zmieścić zespół muzyczny, stoły oraz inne dodatkowe elementy. Dodatkowo sala bankietowa w Łodzi powinna mieć dedykowane miejsce do tańczenia.
Czas przede wszystkim!

Przy rezerwacji sali weselnej skupmy się jednak bezwzględnie na terminach. Im wcześniej zarezerwujemy, tym lepiej!

Have your say