Marketing Internetowy w Praktyce

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie na Pradze?


Praga Północ w Warszawie zmienia się diametralnie – z marginalnej i raczej niechętnie odwiedzanej lokalizacji staje się autentycznym centrum życia kulturalnego, nocnego i klubowego. Warto poczuć wyjątkowego ducha tego miejsca i zdecydować się na życie w starej, lecz odrestaurowanej kamienicy!

Co oferuje Praga swoim mieszkańcom?

Głównym atutem jest niebagatelna historia, którą cechuje się cała ta okolica. Ze względu na ograniczenie walk Powstania Warszawskiego do lewobrzeżnej Warszawy, Praga Północ uniknęła zniszczenia w okresie Powstania i bezpośrednio po nim. Jest więc okazja, aby zamieszkać w autentycznej kamienicy pochodzącej z początków XX wieku!
Wszystkie odnowione kamienice na Pradze zostały odnowione zgodnie ze standardami nowoczesnego, ekologicznego i funkcjonalnego budownictwa, z jednoczesnym poszanowaniem znaczenia dziedzictwa kulturalnego i zabytkowego ducha tych miejsc. W wielu kamienicach udało się zaimplementować parkingi podziemne, co otwiera niebywałe możliwości przed mieszkającymi tam osobami oraz najemcami lokali usługowych.
Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie odrestaurowane kamienice zostały dokładnie oczyszczone oraz odnowione ze współpracy z Konserwatorem Zabytków. Wszystkie lokale wyposażone są w instalację elektryczną, kanalizacyjną (wszystkie instalacje są stworzone od podstaw), co ogranicza niedogodności związane z zamieszkiwaniem w starszych obiektach.

Czego oczekiwać można od Pragi?

Jest to niezwykle dynamicznie rozwijająca się okolica, którą stale wypełniają odnowione kamienice na Pradze oraz poprawiająca się dostępność do komunikacji. Obecnie jest to jedna z najbardziej interesujących lokalizacji mieszkalnych.

Sprawdź sam : https://praskiekamienice.pl/

Have your say